چه ارتباطی بین احمد باطبی و مرجان شیخ الاسلام و جمهوری اسلامی وجود دارد؟!
در حالیکه مردم برای اعتراضات بنزینی در آبانماه گذشته، برای احقاق حقوق خود به کف خیابان آمده و حتی جان خود را در این راه از دست دادند؛ اپوزیسیون ویرانی طلب خارج از کشور اما، با سواستفاده از اعتراضات داخل کشور، بدنبال موج سواری خود از آن است. یکی از همین افراد، احمد باطبی بود که به همراهی دیگر نئوکان های جنگ طلب اپوزیسیون؛ هشتک فراخوان 5 دیماه را ترند کرد.

 

اما چرا احمد باطبی که اینگونه مردم را برای براندازی ترغیب میکند، نه تنها نسبت به عوامل ج.ا در آمریکا که ج.ا را در دور زدن تحریم ها یاری میرسانند،اعتراضی نمیکند بلکه با ایشان ارتباط نزدیکی نیز دارد.

باطبی که از ج.ا بعنوان«فرقه تبهکار»یادمیکند،به خانه مرجان‌آل‌آقا(شریک سپانیر و متهم اختلاس پتروشیمی)رفت‌وآمد دارد.
جالب آنکه عامل فروش این خانه که ژیگولوی «براندازم» در آن سلفی میگیرد و«نمکگیر»شده، «مرکز مطالعات خاورمیانه و اسلام»وابسته به «فرقه تبهکار» است.

 

خانه‌ای که جناب«برانداز»(باطبی) در آن رفت و آمد دارد،پس از رسوایی خلجی گیت،به فروش گذاشته شده است.
چرا جناب باطبی که مدعی تلاش برای براندازی ج.ا (همان به قول خودش «فرقه تبهکار»)است،درباره فروش همان خانه‌ توسط موسسه‌ای وابسته به ج.ا، زبان در قفا برده است؟

 

رابطه آقای باطبی با مرکز مطالعات خاورمیانه و اسلام (عامل فروش خانه‌ای که در آن «نمکگیر» شده) و مرجان‌شیخ‌الاسلام آل‌آقا و مهدی خلجی چیست که جرات حرف زدن درباره این ارتباطات عجیب را ندارد؟

از آقای باطبی میخواهیم با توجه به آشنایی با خانه مرجان‌آل‌آقا(همان خانه‌ای که در آن سلفی میگیری)، به کاربران توضیح دهد چرا موسسه‌ای وابسته به جناب آیت‌آلله محقق داماد از روحانیون بانفوذ نظام ج.ا(همان ج.ا که به آن «فرقه تبهکار» میگویی)، متولی فروش خانه مرجان‌آل‌آقا شده است.

 

لازم به یادآوری است در سالهای پایانی دهه هشتاد مرجان آل آقا، همسر سوم مهدی خلجی، وارد فعالیت اقتصادی در عرصه نفت و گاز به بهانه دور زدن تحریم‌ها شده و به بهانه دور زدن تحریم‌ها با شرکت سپانیر (یکی از زیر مجموعه‌های قرار گاه خاتم‌الانبیاء) وارد معامله گردیده و وجوهی را برای وارد کردن کالاهای تحریمی برای این شرکت دریافت کرد اما بدون تحویل دادن کالاها از ایران خارج شده و به کانادا رفت و به فعالیت اقتصادی در آنجا مشغول گردید.

در اسفند ۱۳۹۷ نیز که پس از ۷ سال پرونده اتهامات مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی نام وی بعنوان مدیرعامل «شرکت بازرگانی دنیز و هترا تجارت» در میان لیست ۱۳ متهم قرار داشت. آل آقا متهم ردیف دوم این پرونده است.

وی در این دادگاه به مشارکت اخلال در نظام اقتصادی کشور به میزان ۳۱۸ میلیارد و ۶۳۷ میلیون و ۲۷۵ هزار، و تحصیل مال نامشروع به مبلغ ۷ میلیون و ۶۵ هزار و ۵۲۹ یورو و ۸ میلیون و ۷۱۰ هزار و ۳۸۴ دلار متهم گردید.

شناسایی باند #تو_تحریم_کن_من_دورش_میزنم

منبع: نادر فتوره چی

;